POSZUKIWANIA OSÓB I MIENIA

POSZUKIWANIA OSÓB

W odróżnieniu od sytuacji poszukiwania zaginionych, poszukiwanie osób polega na ustalaniu miejsca pobytu (zameldowania, zamieszkania) osób, z którymi kontakt nie zerwał się w sposób nagły i niewyjaśniony. Zatem te czynności dotyczą między innymi takich sytuacji:

  • poszukiwanie przodków (genealogia śledcza);
  • poszukiwanie rodziców biologicznych;
  • poszukiwanie dzieci biologicznych;
  • poszukiwanie byłych znajomych;
  • poszukiwanie byłych pracowników;

Ta kategoria usług detektywistycznych należy do jednych z najbardziej nieprzewidywalnych. Wynika to z tego, że na początku sprawy nie zawsze znana jest skala przedsięwzięcia, a nawet region działania. W przypadku poszukiwań zakrojonych na międzynarodową skalę, gdy nasz detektyw musi wykorzystywać kontakty zagraniczne lub nawet sam osobiście odbywać podróże poza granice naszego kraju, koszty tego typu usług mogą przekroczyć 10 000 PLN. Ceny są ustalane indywidualnie.

Agencja Detektywistyczna Detektyw zajmuje się także poszukiwaniem:

  • osób ukrywających się;
  • osób zaginionych;

 

 

 

 

 

 

POSZUKIWANIA OSÓB ZAGINIONYCH
Zaginięcia osób to wyjątkowo bolesne przeżycia dla ich bliskich i krewnych. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasza agencja detektywistyczna oferuje profesjonalną pomoc i wsparcie także w tego typu niezwykle trudnych sytuacjach.
 
Nasza kancelaria detektywistyczna szuka osób zaginionych. Po nitce do kłębka przy pomocy takich narzędzi jak wywiad środowiskowy oraz dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie ustalić los i miejsce pobytu zaginionych bliskich, ale nie tylko. Czasem szukamy po prostu osób, z którymi dawno temu utraciliśmy kontakt. Licencjonowany detektyw zbada sprawę i odnajdzie poszukiwane informacje na temat znajomych, krewnych i przyjaciół sprzed lat.
 
POSZUKIWANIE MIENIA

Kradzież mienia istniała zawsze, z biegiem lat i rozwoju technologii rosną możliwości odnalezienia i odzyskania skradzionej rzeczy. Jednak największym problemem nie są kradzieże a przewłaszczenia. W ich przypadku zgłoszenie sprawy na policję jest dużo bardziej skomplikowane, gdyż sami powierzyliśmy przedmiot osobie, która nie chce nam go oddać. Policja w tej sytuacji rozkłada ręce i niechętnie przyjmuje sprawę, gdyż ich możliwości działania i egzekwowania odzyskania przedmiotu są ograniczone prawem.

Kradzieże i przewłaszczenie mienia dotyczą częściej firm, niż osób prywatnych. Odnalezienie samochodów, maszyn budowlanych czy urządzeń powierzonych pracownikom, którzy „zapomnieli” oddać je wraz z zakończeniem umowy to sprawy, które trafiają do nas najczęściej. Częstym procederem jest kradzież samochodów ciężarowych wraz z załadunkiem. W sytuacjach kiedy w zaginięcie przedmiotu wmieszany jest pracownik, wykorzystywana jest obserwacja mobilna lub stacjonarna, ustalamy gdzie może znajdować się ten przedmiot, sporządzamy raport i zbieramy dowody, które mogę zostać wykorzystane w przypadku sprawy sądowej. Kiedy sprawcą zaginięcia mienia jest osoba z zewnątrz, sprawa odnalezienia przedmiotu staje się bardziej skomplikowana, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednim technikom operacyjnym ustalenie miejsca przetrzymywania przedmiotu jest dla nas możliwe. Odnajdujemy przedmioty zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami. Dzięki przeprowadzeniu wielu takich spraw poznaliśmy procedury policyjne, wiemy jakie dokumenty i informacje będą niezbędne do zgłoszenia sprawy na policje, tym samym jesteśmy w stanie pomóc w przyspieszeniu odzyskania przewłaszczonego przedmiotu.

POSZUKIWANIE MIENIA OSÓB PRYWATNYCH

Sprawy najczęściej dotyczą skradzionego samochodu, aparatu, laptopa czy innych mniejszych przedmiotów, które łatwo ukryć. Często dochodzi do sytuacji, w której ktoś z rodziny po uprzedniej kłótni ukrywa rzeczy należące do drugiej osoby. W tej sytuacji analogicznie do spraw biznesowych, przeprowadzamy obserwacje i sporządzamy raport. Kradzieże aut to zupełnie odrębna kategoria naszych działań. To właśnie ten dział jest naszym konikiem. Połączenie wiedzy z odpowiednio szybkim działaniem zawsze kończy się sukcesem. Czasem lepiej od razu skorzystać z pomocy detektywa niż brać sprawy w swoje ręce, gdyż w przypadku na przykład kradzieży samochodu każda godzina jest cenna. Znamy sposoby działania złodziei co pomaga nam w odzyskiwaniu zaginionych rzeczy.

Zadaniem detektywa jest odnalezienie i zabezpieczanie mienia w sposób dyskretny. Detektywi naszej kancelarii posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby przystąpić do poszukiwań. Zakończone zlecenie skutkuje nie tylko odnalezieniem mienia, ale również niekiedy znalezieniem sprawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby przekazany przez nas materiał dowodowy tj. nagrania video i audio, zdjęcia i raport przyczyniły się do ukarania sprawcy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu.

Jeśli masz do nas pytania:

– napisz maila na adres: detektywszafran@wp.pl
– zapytaj nas na facebook.com
– zadzwoń do naszego biura obsługi klienta: tel. +48663087240 (Pon-Pt 08-16:00)

Adres firmy:

KANCELARIA PRAWNO-DETEKTYWISTYCZNA STANISŁAW SZAFRAN
OSIEDLE ŚWIERKOWE 7B LOK. 1
69-100 SŁUBICE

NIP: 9261254773 REGON: 080450293