ODZYSKIWANIE DANYCH

Kancelaria również świadczy usługi profesjonalnego odzyskiwania oraz kasowania danych z elektronicznych nośników informacji.

Problem utraty danych może dotknąć każdego, dlatego szczególnie teraz – w dobie rozkwitu branży IT pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na usługi przywracania dostępu do danych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż w obliczu utraty cennych informacji ich odtworzenie zlecić należy wyspecjalizowanemu podmiotowi.

nasze kwalifikacje :

Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, posiadająca ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych, nieustannie podnosząca swoje umiejętności.

Stojące na najwyższym światowym poziomie zaplecze technologiczne, w tym profesjonalnie wyposażone laboratorium wraz z komorą bezpyłową, umożliwiającą pracę na otwartych nośnikach.

Pewność i bezpieczeństwo pozostawionych u nas nośników oraz zapisanych na nich danych, realizowane przez przyjętą w naszej firmie politykę poufności.

Możliwość przyspieszenia prac poprzez ofertę trybu ekspresowego.

Wydajność i efektywność

Jako, że Twoje dane są ważne, odzyskujemy je szybko. Nasza ekspercka praktyka pozwala nam efektywnie odzyskiwać utracone zasoby pamięci nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Nasz cel to osiągnąć rezultat, jakiego oczekujesz: przywrócenie istotnych danych w sposób efektywny i wydajny.

Nasze doświadczenie pozwala nam zaoszczędzić czas i wysiłek. Tym samym oszczędzamy twoje pieniądze.

Wartość

Pomyśl o tym. Pliki i informacje zawarte na Twoim dysku są dla Ciebie bezcenne. Ich odbudowanie czy ponowny zapis może kosztować tysiące godzin. Tym bardziej są cenne, jeśli nie da się ich zduplikować. Wtedy tracąc je, tracisz je na zawsze.

I tu właśnie jest sedno wartości naszej usługi. My możemy odzyskać Twoje dane w sposób ekonomiczny w sensie czasowym, jak i finansowym. Rozumiemy, jak ważne są one dla Ciebie.

Jeśli masz do nas pytania:

– napisz maila na adres: detektywszafran@wp.pl
– zapytaj nas na facebook.com
– zadzwoń do naszego biura obsługi klienta: tel. +48663087240 (Pon-Pt 08-16:00)

Adres firmy:

KANCELARIA PRAWNO-DETEKTYWISTYCZNA STANISŁAW SZAFRAN
OSIEDLE ŚWIERKOWE 7B LOK. 1
69-100 SŁUBICE

NIP: 9261254773 REGON: 080450293