OSR – OBSERVER SAFE RIDE

NIE WYMYŚLILIŚMY NA NOWO USŁUG PRZEWOZU OSÓB.
PO PROSTU UCZYNILIŚMY JE BEZPIECZNIEJSZYMI.

Dlaczego zaczęliśmy?
Usługa OBSERVER SAFE RIDE powstała, aby zapewnić kobietom bezpieczny przejazd, a teraz rozwinęła się w usługę bezpiecznego przejazdu dla wszystkich.
Otrzymaliśmy ogromną ilość wiadomości i e-maili od osób z terenu kraju i zagranicy, opisujących swoje doświadczenia związane
z uczuciem zagrożenia i brakiem poczucia bezpieczeństwa podczas korzystania z usług firm przewozowych, a w szczególności braku jakichkolwiek standardów dla kierowców. Nie konkurujemy z Uberem, nie konkurujemy z Boltem, ponieważ mamy inną ścieżkę. Mamy inny cel, a naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa każdemu pasażerowi.
Chcemy usunąć piętno… rzeczy dziejących się w tych pojazdach z tymi pasażerami, dlatego stworzyliśmy usługę
OBSERVER SAFE RIDE.

Nasza misja.
Redefiniować usługę bezpiecznego przewozu osób, zapewniając niezrównane bezpieczeństwo i profesjonalizm dzięki kierowcom z doświadczeniem w ochronie, wojsku oraz sektorze bezpieczeństwa.

Nasza wizja.
Stać się najbardziej zaufaną marką w branży przewozu osób, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, komfort i spokój naszych pasażerów podczas każdej podróży. Rozwijać nasze innowacyjne usługi w największych aglomeracjach miejskich w całej Polsce i za granicą.

Zapewniając pasażerom kierowcę ochrony wykonawczej, szkolonego w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobom prywatnym, oferujemy przystępną, bezprecedensową ochronę i spokój ducha każdemu, kto potrzebuje transportu. Usługi są przeznaczone dla członków zarządu spółek, osób o wysokiej wartości netto, celebrytów, kobiet, dzieci szkolnych oraz zwykłych ludzi, którzy potrzebują w sposób bezpieczny przemieścić się pomiędzy lokalizacjami. Rekrutujemy osoby z doświadczeniem w służbach mundurowych, ochronie osobistej oraz w wojsku. To są nasi główni kandydaci, upewniając się,
że rekrutujemy odpowiednich ludzi dla naszych klientów i pasażerów.
OBSERVER SAFE RIDE oferuje następujące warianty:

Uzbrojona ochrona wykonawcza
Usługa dedykowana dla osób oczekujących najwyższego poziomu ochrony. Kierowca pojazdu uzbrojony jest w broń krótką lub automatyczną, w zależności od wymagań Klienta.

 

Nieuzbrojona ochrona wykonawcza
Usługa dedykowana dla osób, które potrzebują profesjonalnego kierowcy
z doświadczeniem w ochronie osobistej, ale bez uzbrojenia.

 

Szkolna ochrona wykonawcza
Bezpieczny transport dzieci do szkoły, na dodatkowe zajęcia i z powrotem,
z pełnym śledzeniem GPS i streamem na żywo dla rodziców.

Rozumiemy, że każde zlecenie jest wyjątkowe. Dlatego projektujemy nasze strategie ochronne indywidualnie, dostosowując się do specyfiki Klienta i otoczenia.

 

 

Jeśli masz do nas pytania:

– napisz maila na adres: detektywszafran@wp.pl
– zapytaj nas na facebook.com
– zadzwoń do naszego biura obsługi klienta: tel. +48663087240 (Pon-Pt 08:00-16:00)

Adres firmy:

KANCELARIA PRAWNO-DETEKTYWISTYCZNA STANISŁAW SZAFRAN
OSIEDLE ŚWIERKOWE 7B LOK. 1
69-100 SŁUBICE

NIP: 9261254773 REGON: 080450293