ZAJĘCIA EDUKACYJNE – 6 DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA (WSB POZNAŃ)

https://youtu.be/1HBY19IbbnY W dniu 19 października 2019 roku ekipa foto-km.com z okazji VI Dnia Bezpieczeństwa organizowanego przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu wraz z firmą Observer Security Group Sp.z o.o po raz kolejny przeprowadziła ćwiczenia dla studentów. Głównym tematem spotkania było „Kształcenie wiedzy, umiejętności i postaw … Continue readingZAJĘCIA EDUKACYJNE – 6 DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA (WSB POZNAŃ)

2019-06-07 VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa (POZNAŃ)

https://youtu.be/V570m5J0kdI Szanowni Państwo w dniu 07 czerwca 2019 ekipa foto-km.com wraz z firmą OBSERVER SECURITY GROUP wzięła udział w kolejnej konferencji pod patronatem WYŻSZEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA w Poznaniu. Całe wydarzenie odbyło się tym razem w Poznaniu na Malcie. Firma OBSERVER SECURITY GROUP przy współpracy z … Continue reading2019-06-07 VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa (POZNAŃ)

STUDENCI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO W FORT ŻABICE (POLSKA)

Firma Observer Security Group przeprowadziła po raz kolejny szkolenie, tym razem dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego z kierunku studiów BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE. Szkolenie odbyło się w strzelnicy FORT w Żabicach. Jest to jeden z najlepiej zachowanych fortów po naszej stronie Odry. Zbudowano go w latach 1887-1890. Miał … Continue readingSTUDENCI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO W FORT ŻABICE (POLSKA)